All for Joomla All for Webmasters

U svrhu poduzimanja preventivnih mjera smanjivanja rizika od širenja koronavirusa unutar Dječjeg vrtića Bakar, utvrđivanja mogućnosti dovođenja djeteta u vrtić te što kvalitetnije i bolje organizacije rada Dječjeg vrtića, molimo da ispunite UPITNIK te na taj način iskažete interes i potrebu za korištenjem usluga Dječjeg vrtića Bakar od 25.05.2020. Uz upitnik potrebno je dostaviti potvrdu poslodavca o zaposlenosti oba roditelja za vrijeme trajanja epidemije širenja zaraze koronavirusa COVID-19. Ukoliko imate potrebu za slanjem djece u vrtić, molimo Vas da ispunite Upitnik, a ukoliko ste u mogućnosti, ispišite ga , popunite, te ga skeniranog pošaljete na adresu djecji.vrtic.bakar@ri.t-com.hr do četvrtka 21.05.20. u 8,00 sati. Ukoliko niste u mogućnosti učiniti navedeno, prepišite ili samo ispunite iz zahtjeva navedene stavke te ga pošaljite elektronskom poštom ili putem faxa na broj 545-608.