Kao i svake godine obilježili smo "Peto godišnje doba" u našem vrtiću. Uz poštivanje epidemioloških mjera, svakog četvrtka, djeca su donosila svoje kostime i svaka skupina je u svojoj sobi imala malu maškaranu zabavu.

Budući da je ove pedagoške godine sve nekako drugačije tako smo i "Peto godišnje doba" u našem vrtiću završili na malo drugačiji način. Taj dan omogućili smo djeci kratku zajedničku maškaranu zabavu uz fritule. Djeca su se jako veselila što se konačno mogu zajedno podružiti i zabaviti.

Ove godine našoj zabavi nije se mogao uključiti Čočman express koji se svake godine odazove našem pozivu. Umjesto mesopusta imali smo pinjatu u obliku zloglasnog virusa Covid 19. Osudili smo virus, vukli smo ga sve dok iz njega nisu počeli ispadati slatkiši.

Tako smo prestrašili Covid 19 i mirno i pozitivno čekamo proljeće.
Puno pozdrava iz vrtića Hreljin