U prosincu smo odlučili iskoristili otpadne materijale u eko likovnim aktivnostima. Tako smo limenke koje smo dobili suradnjom s roditeljima, obojili i u njih posadili pšenicu.

Hvala dragi roditelji što ste nam vrijedno skupljali i donosili prazne limenke.

Na keramičke tanjuriće, otpad jednog ugostiteljskog objekta, nacrtali smo članove svoje obitelji. Nastavili smo sa životno- praktičnim aktivnostima, pečenjem kolačića za božićne blagdane koje smo odlučili staviti na oslikane keramičke tanjuriće. Svako dijete je za božićne blagdane odnijelo po jedan, unikatan tanjurić svojoj kući te se oslastilo kolačićima koje su njihove vrijedne male ruke izradile uz pomoć njihovih odgajateljica.

Naša mala remek djela krase naš blagdansko uređen hodnik. Režemo, lijepimo i bojamo u likovnim aktivnostima te kombiniramo na taj način likovne tehnike. Veselili smo se uz božićne pjesme, koje pjevamo uz šuškalice punjene zvončićima koje su za nas izradile i ukrasile naše odgajateljice.