Tijekom prosinca održan je Rastimo zajedno MINI ciklus od tri radionice. Teme radionica bile su: „Izljevi bijesa kod djece“, „Emocionalne kompetencije djece“ i „Kako pomoći djetetu da postane odgovorno i samostalno.“

Iako su sve radionice održane on line, ali to nije umanjilo njihovu vrijednost, a po evaluacijskim listama vidljivo je da su radionicama zadovoljni i roditelji i voditeljice.

Što su o radionicama rekli roditelji…

Radionice Rastimo zajedno za mene su bile:

„poučne“, „korisne“, „ohrabrujuće“, „potaknule su me na razmišljanje“, „teme su odlično obrađene s konkretnim primjerima“

Najviše mi se dopalo:

„što je tema objašnjena vrlo detaljno“, „ što su dijeljena su mišljenja roditelja“, „svidjela mi se opuštena atmosfera“, „svidjelo mi se što smo mogli govoriti, ali nismo morali“, „sve je izneseno vrlo primjenjivo u odnosu sa djetetom“, „svidjeo mi se rad sa primjerima u praksi“, „kada bi netko rekao neki problem, voditeljice su znale reći zašto se to tako događa i što činiti“

Hvala roditeljima na krasnim povratnim informacijama.

RZ tim Bakar